ÖZGEÇMİŞ

1

1984 yılında İstanbul’da doğdum. 2002 yılında Şişli Anadolu Lisesi’nden; 2007 yılında Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden; 2012 yılında ise  Okan Üniversitesi Klinik Psikoloji Bölümü Yüksek Lisans Programı’ndan mezun oldum.

Eylül 2012- Mart 2016 tarihleri arasında Psikonet Psikoterapi ve Eğitim Merkezi’nde çalıştım ve Psikonet yayınlarından çıkan birçok kitabın çevirmenliğini ve editörlüğünü üstlendim, bunun yanında dört makalem  yayınlandı. Kasım 2012- Mart 2016 arasında Türkiye’nin ilk kendine yardım televizyonu olarak anılan İyi Hissetmek TV’de görev aldım. 2017 yılı Bahar döneminde Okan Üniversitesi’nde Geştalt Terapi dersi verme şansım oldu. Mart 2016 – Ekim 2020 tarihleri arasında da Keşif Psikoloji’de çalıştım.

Çağla Gülol’dan Bilişsel Davranışçı Terapi eğitim ve süpervizyonlarımı, Dr. Alp Karaosmanoglu’ndan Şema Terapi eğitim ve süpervizyonlarımı tamamladım. Eylül 2014-Kasım2018 arasında İstanbul’da Kl. Psk. Dr. Feza Balkaya’nın verdiği 4 senelik Geştalt Terapi eğitimini tamamladım. Kendi psikanaliz sürecimi tamamladım ve Geştalt terapi alanında da hem süpervizyonlarıma hem de kendi terapi sürecime devam ediyorum. İlgi alanlarım arasında sabitleşmiş davranış örüntüleri ve ilişkisel problemler yer almaktadır.

One thought on “ÖZGEÇMİŞ

  1. miraysasioglu dedi ki:

    Merhaba, henuz bir meslek yasasi yok, ancak dediginiz gibi unvan icin doktora gerektigi konusuluyor. Bunlar netlesmis durumlar degil. Muhtemrlen bir yasa cikarsa oyle olur ve bunu sart kosarlar. Ben bu durumda klinik psikoloji uzmani ya da psikoterapist unvanlarini kullanmayi tercih ediyorum. Sevgiler,

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: